Podręczniki 2018/2019

Sukcesy logistyków

1 grudnia w Gliwicach odbył się II etap Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu, w której udział brały dwie nasze uczennice technikum logistycznego: Weronika Rajwa oraz Edyta Staroń z klasy 3AL. Etap ten polegał na rozwiązaniu testu wielokrotnego wyboru. Jak się okazało, Weronika Rajwa poradziła sobie wyśmienicie i dostała się do finału olimpiady. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Również uczniowie klasy 3AL: Weronika Rajwa, Szymon Respondek oraz Adrian Wiszniewski zakwalifikowali się do drugiego etapu Olimpiady Spedycyjnej. Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych zmaganiach.

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II

 

ul. J. Pukowca 5

 

43-251 Pawłowice

tel. +48 324-722-149

faks +48 324-722-149

e-mail: zso(at)pawlowice.edu.pl

Administratorem Danych Osobowych (Administratorem) jest Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Pawłowicach ul. Pukowca 5, 43-251 Pawłowice tel. 324722149 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - więcej...

Lokalizacja