Sukcesy logistyków

1 grudnia w Gliwicach odbył się II etap Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu, w której udział brały dwie nasze uczennice technikum logistycznego: Weronika Rajwa oraz Edyta Staroń z klasy 3AL. Etap ten polegał na rozwiązaniu testu wielokrotnego wyboru. Jak się okazało, Weronika Rajwa poradziła sobie wyśmienicie i dostała się do finału olimpiady. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Również uczniowie klasy 3AL: Weronika Rajwa, Szymon Respondek oraz Adrian Wiszniewski zakwalifikowali się do drugiego etapu Olimpiady Spedycyjnej. Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych zmaganiach.

Administratorem danych osobowych jest Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Pawłowicach (ustawa z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. z 2016 r. poz. 922)