Podręczniki 2018/2019

Przemysław Wadas podwójnym finalistą ogólnopolskich konkursów z fizyki

Miło nam poinformować, iż uczeń klasy 2A Przemysław Wadas doszedł do finału w dwóch ogólnopolskich konkursach z fizyki. W dniu 5.04 odbył się w Pałacu Młodzieży w Katowicach finał XXIV Ogólnopolskiego Konkursu Na Pracę „Fizyka a Ekologia” podczas którego Przemek otrzymał wyróżnienie za pracę poświęconą produkcji energii z paliw kopalnych oraz III miejsce w sesji plakatowej.

Rozstrzygnięcie IX Ogólnopolskiego Konkursu z „Energetyką w przyszłość” objętego patronatem Posła do Parlamentu Europejskiego, profesora Jerzego Buzka miało miejsce 13.05 w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Uczeń naszej szkoły znalazł się w grupie najlepszych i zdobył wyróżnienie za swoją pracę dotyczącą energii odnawialnej. Gratulujemy sukcesu.

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II

 

ul. J. Pukowca 5

 

43-251 Pawłowice

tel. +48 324-722-149

faks +48 324-722-149

e-mail: zso(at)pawlowice.edu.pl

Administratorem Danych Osobowych (Administratorem) jest Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Pawłowicach ul. Pukowca 5, 43-251 Pawłowice tel. 324722149 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - więcej...

Lokalizacja