Podręczniki 2018/2019

Przemysław Wadas podwójnym finalistą ogólnopolskich konkursów z fizyki

Miło nam poinformować, iż uczeń klasy 2A Przemysław Wadas doszedł do finału w dwóch ogólnopolskich konkursach z fizyki. W dniu 5.04 odbył się w Pałacu Młodzieży w Katowicach finał XXIV Ogólnopolskiego Konkursu Na Pracę „Fizyka a Ekologia” podczas którego Przemek otrzymał wyróżnienie za pracę poświęconą produkcji energii z paliw kopalnych oraz III miejsce w sesji plakatowej.

Rozstrzygnięcie IX Ogólnopolskiego Konkursu z „Energetyką w przyszłość” objętego patronatem Posła do Parlamentu Europejskiego, profesora Jerzego Buzka miało miejsce 13.05 w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Uczeń naszej szkoły znalazł się w grupie najlepszych i zdobył wyróżnienie za swoją pracę dotyczącą energii odnawialnej. Gratulujemy sukcesu.