Podręczniki 2018/2019

Logistycy znów na Politechnice Śląskiej w Katowicach

W ramach projektu „Kariera i Kompetencje – zwiększenie dopasowania systemu kształcenia zawodowego do potrzeb rynku pracy w oparciu o sieć K2 w subregionie centralnym województwa śląskiego” uczniowie Technikum Logistycznego, klasa 3AL, wyjechali we wtorek 10.04. do Katowic na Wydział Inżynierii Materiałowej i Metalurgii na Politechnice Śląskiej.

Na początku została zaprezentowana oferta Wydziału Inżynierii Materiałowej i Metalurgii, kierunki: Informatyka Przemysłowa, Inżynieria Materiałowa, Inżynieria Produkcji (nowość), Technologie Metali, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji. Uczniowie zostali zapoznani z poszczególnymi kierunkami, mogli również zobaczyć na prezentacji efekty prac studentów i kadry naukowej oraz nowoczesne technologie, z których korzystają.

Następnie uczestnicy udali się na zajęcia do sali komputerowej, gdzie ćwiczyli swoje umiejętności za pomocą programu Excel, ćwiczenia były przygotowane dla przyszłych logistyków.

Po zajęciach praktycznych udali się na zwiedzanie uczelni z jej laboratoriami i pracowniami, mogli również poczuć się jak studenci na rozległych korytarzach Politechniki Śląskiej.

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II

 

ul. J. Pukowca 5

 

43-251 Pawłowice

tel. +48 324-722-149

faks +48 324-722-149

e-mail: zso(at)pawlowice.edu.pl

Administratorem Danych Osobowych (Administratorem) jest Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Pawłowicach ul. Pukowca 5, 43-251 Pawłowice tel. 324722149 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - więcej...

Lokalizacja