Podręczniki 2018/2019

Wyjazd „logistyków” na Wydział Inżynierii Materiałowej i Metalurgii na Politechnice Śląskiej

W związku z projektem „Kariera i Kompetencje – zwiększenie dopasowania systemu kształcenia zawodowego do potrzeb rynku pracy w oparciu o sieć K2 w subregionie centralnym województwa śląskiego” uczniowie Technikum Logistycznego, klasa 2AL, wyjechali w piątek 6.04. do Katowic na Wydział Inżynierii Materiałowej i Metalurgii na Politechnice Śląskiej.

Uczniowie dowiedzieli się jakie kierunki studiów można realizować na tym wydziale (m. In. Inżynieria Produkcji, Inżynieria Materiałowa) oraz zobaczyli laboratoria do ćwiczeń praktycznych, np. w laboratorium inżynierii produkcji sprawdzili swój refleks na aparacie krzyżowym, a w laboratorium inżynierii materiałowej zobaczyli najprawdziwszy silnik samolotu odrzutowego.

Dr Sandra Grabowska wprowadziła logistyków w tajniki inżynierii produkcji, a mgr inż. Szymon Pawlak poprowadził dla uczniów zajęcia praktyczne z logistyki. Zadaniem uczniów było przeprowadzenie analizy ABC oraz XYZ.

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II

 

ul. J. Pukowca 5

 

43-251 Pawłowice

tel. +48 324-722-149

faks +48 324-722-149

e-mail: zso(at)pawlowice.edu.pl

Administratorem Danych Osobowych (Administratorem) jest Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Pawłowicach ul. Pukowca 5, 43-251 Pawłowice tel. 324722149 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - więcej...

Lokalizacja