Nasza absolwentka na WEiNoE

Zapraszamy do obejrzenia kolędy w wykonaniu Chóru Niemego, działającego przy Kole Naukowym Pedagogów na Wydziale Etnologii i Nauk o Edukacji w Cieszynie. Jedną z chórzystek jest nasza absolwentka Agata, którą serdecznie pozdrawiamy…

Czytaj więcej...

Podpisanie umowy o współpracy z WEiNoE Uniwersytetu Śląskiego

11 stycznia 2017 r. w Centrum Konferencyjnym Wydziału Etnologii i Nauk o Edukacji Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie dyrektorzy czterech szkół ponadgimnazjalnych z Pawłowic, Żywca, Jastrzębia-Zdroju oraz Rydułtów podpisali umowy o współpracy naukowo – dydaktycznej z WEiNoE.

Czytaj więcej...

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II

 

ul. J. Pukowca 5

 

43-251 Pawłowice

tel. +48 324-722-149

faks +48 324-722-149

e-mail: zso(at)pawlowice.edu.pl

Administratorem danych osobowych jest Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Pawłowicach (ustawa z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. z 2016 r. poz. 922)

Lokalizacja