Facebook

Czas profesjonalistów, czas kompetencji

13 grudnia w Wyższej Szkole Biznesu (oddział zamiejscowy) w Cieszynie odbył się „Dzień Logistyki”. Młodzież klasy I i III kształcąca się w zawodzie technik logistyk wzięła udział w wykładzie oraz warsztatach praktycznych prowadzonych przez ekspertów z WSB w Dąbrowie Górniczej.

Obie klasy wysłuchały wykładu pani prodziekan Agnieszki Dymek pt. „Ostatnia mila” – jak paczka dociera do klienta, a następnie klasa 1 AL wzięła udział w warsztatach praktycznych prowadzonych przez dr inż. Pawła Sobczaka pt. „Przygotowanie jednostki logistycznej w magazynie”. Z kolei klasa 3 AL wzięła udział w warsztatach „Świąteczne dylematy logistyczne – case study” prowadzonych przez panią prodziekan Wydziału Nauk Stosowanych w WSB - Agnieszkę Dymek.

Mamy nadzieję, że to nie jednorazowe, tak ciekawe wydarzenie. Liczymy na dalszą współpracę!

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II

 

ul. J. Pukowca 5

 

43-251 Pawłowice

tel. +48 324-722-149

faks +48 324-722-149

e-mail: zso(at)pawlowice.edu.pl

Administratorem danych osobowych jest Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Pawłowicach (ustawa z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. z 2016 r. poz. 922)

Lokalizacja