Podręczniki 2018/2019

Facebook

Czas profesjonalistów, czas kompetencji

13 grudnia w Wyższej Szkole Biznesu (oddział zamiejscowy) w Cieszynie odbył się „Dzień Logistyki”. Młodzież klasy I i III kształcąca się w zawodzie technik logistyk wzięła udział w wykładzie oraz warsztatach praktycznych prowadzonych przez ekspertów z WSB w Dąbrowie Górniczej.

Obie klasy wysłuchały wykładu pani prodziekan Agnieszki Dymek pt. „Ostatnia mila” – jak paczka dociera do klienta, a następnie klasa 1 AL wzięła udział w warsztatach praktycznych prowadzonych przez dr inż. Pawła Sobczaka pt. „Przygotowanie jednostki logistycznej w magazynie”. Z kolei klasa 3 AL wzięła udział w warsztatach „Świąteczne dylematy logistyczne – case study” prowadzonych przez panią prodziekan Wydziału Nauk Stosowanych w WSB - Agnieszkę Dymek.

Mamy nadzieję, że to nie jednorazowe, tak ciekawe wydarzenie. Liczymy na dalszą współpracę!

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II

 

ul. J. Pukowca 5

 

43-251 Pawłowice

tel. +48 324-722-149

faks +48 324-722-149

e-mail: zso(at)pawlowice.edu.pl

Administratorem Danych Osobowych (Administratorem) jest Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Pawłowicach ul. Pukowca 5, 43-251 Pawłowice tel. 324722149 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - więcej...

Lokalizacja