Podręczniki 2018/2019

Facebook

Co w stawie piszczy?

Jakie są funkcje stawu? Co to jest system Dubisza? Dlaczego konieczne są zabiegi agrotechniczne w stawie? Jak rozpoznać, że ryby w stawie chorują? Dlaczego orzeł bielik jest przyjacielem hodowców karpia?

Na te oraz inne pytania można było uzyskać odpowiedź podczas seminarium nt. „Środowiskowych aspektów funkcjonowania stawów rybnych”, w którym wzięli uczniowie klasy IIa LO w ostatnim dniu listopada 2017. Prelegentem był dr inż. Henryk Białowąs, naukowiec i hodowca ryb. Seminarium zostało przygotowane przez LGR „Żabi Kraj” we współpracy z WFOŚiGW w Katowicach.

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II

 

ul. J. Pukowca 5

 

43-251 Pawłowice

tel. +48 324-722-149

faks +48 324-722-149

e-mail: zso(at)pawlowice.edu.pl

Administratorem Danych Osobowych (Administratorem) jest Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Pawłowicach ul. Pukowca 5, 43-251 Pawłowice tel. 324722149 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - więcej...