Międzynarodowa wymiana młodzieży

W dniach 16-23 czerwca dziewięcioro uczniów ZSO brało udział...


Czytaj więcej...

VIII edycja konkursu MATNIA za nami…

„- Jaka jest wysokość katedry w Lincoln? - zapytał...


Czytaj więcej...

Obóz klas mundurowych w Żywcu Moszczanicy 9-11 maja 2018

Są ludzie, którzy nie cierpią nudy i uwielbiają wysiłek...


Czytaj więcej...

III Konkurs Wiedzy Logistycznej o Puchar Prezesa JAS-FBG S.A.

20 kwietnia 2018 roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących im....


Czytaj więcej...

Wyjazd na mecz Polska - Korea Południowa

W marcu uczniowie naszej szkoły oraz Szkoły Podstawowej nr...


Czytaj więcej...

VIII Pielgrzymka Szkół im. Jana Pawła II

Dnia 26 kwietnia 2018 r. przedstawiciele naszej szkoły wzięli...


Czytaj więcej...

Pielgrzymka klas maturalnych…

Dnia 23 kwietnia 2018 r. odbyła się pielgrzymka klas...


Czytaj więcej...

XIX i XX akcja krwiodawstwa – czyli kosmiczny wynik oraz jubileusz!

W roku szkolnym odbyły się dwie historyczne akcje krwiodawstwa....


Czytaj więcej...

Wielki sukces Weroniki Rajwy!

Piątek, 13 kwietnia był szczęśliwym dniem dla Weroniki Rajwy,...


Czytaj więcej...

Z angielskim za pan brat - jeden z pomysłów na wolontariat w naszej szkole

Jest to projekt, który realizujemy wspólnie ze Szkołą Podstawową...


Czytaj więcej...

Co słychać w projekcie „Kariera i Kompetencje”? Warto przeczytać

W związku z projektem:„Kariera i Kompetencje – zwiększenie dopasowania...


Czytaj więcej...

Nowoczesna pracownia logistyczna w naszej szkole!

W ramach projektu „Kariera i Kompetencje - zwiększenie dopasowania...


Czytaj więcej...

Ogromny sukces naszych górników

15 marca br. uczniowie klasy IVAT Paweł MAŁEK i...


Czytaj więcej...
123456789101112131415

Podręczniki 2018/2019

Facebook

Samorząd Uczniowski

VI Konkurs Papieski...

Tegoroczny, szósty już, Międzyszkolny Konkurs Papieski pod Honorowym Patronatem Wójta Gminy Pawłowice, zgromadził w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II 47 gimnazjalistów i uczniów klas VII szkół podstawowych z Pawłowic, Kryr, Mnicha, Strumienia i Żor Roju.

Uczestnicy uzdolnieni artystycznie prezentowali wiersze i piosenki do tekstów Karola Wojtyły, a znawcy życia i twórczości papieża Polaka rozwiązywali test. Po zmaganiach goście mogli pogłębić swoją znajomość dokonań patrona pawłowickiego ZSO, słuchając wykładu pracownika IPN pana Marka Łukasika na temat roli Jana Pawła II na Soborze Watykańskim II.

Jak co roku poziom wiedzy i umiejętności był wysoki, tym większe gratulacje należą się laureatom – w konkursie recytatorsko-wokalnym: Karolinie Zieburze ze szkoły w Kyrach (I m.) oraz Julii Wadas (II m.) i Julicie Szewczyk (III m.) ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Pawłowicach, zaś w konkursie wiedzy o św. Janie Pawle II: Klaudii Witale z Kryr (I m.), Aleksandrze Kowalskiej ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Pawłowicach (II m.) i Emilii Kubicy ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Pawłowicach (III m.).

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursach i zapraszamy w przyszłym roku, przypominając słowa św. Jana Pawła II: „Talent artystyczny to jest Boży dar i kto odkrywa go w sobie, (…) wie, że nie można zmarnować tego talentu, ale trzeba go rozwijać (…), aby swym talentem służyć bliźniemu i społeczności, w której przychodzi mu żyć” (audiencja papieska dla pielgrzymów z Fundacji Centrum Twórczości Narodowej 25.01.2004).

Strefa Video

Film o szkole 2018

Dzień Otwarty ZSO 2018

Nasze praktyki w JBG-2

Dziennik elektroniczny

Konkurs fotograficzny

Stypendyści Premiera

Wymiana Erasmus+

Kariera i kompetencje

Biblioteka szkolna

Sukcesy uczniów

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II

 

ul. J. Pukowca 5

 

43-251 Pawłowice

tel. +48 324-722-149

faks +48 324-722-149

e-mail: zso(at)pawlowice.edu.pl

Administratorem Danych Osobowych (Administratorem) jest Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Pawłowicach ul. Pukowca 5, 43-251 Pawłowice tel. 324722149 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - więcej...