Międzynarodowa wymiana młodzieży

W dniach 16-23 czerwca dziewięcioro uczniów ZSO brało udział...


Czytaj więcej...

VIII edycja konkursu MATNIA za nami…

„- Jaka jest wysokość katedry w Lincoln? - zapytał...


Czytaj więcej...

Obóz klas mundurowych w Żywcu Moszczanicy 9-11 maja 2018

Są ludzie, którzy nie cierpią nudy i uwielbiają wysiłek...


Czytaj więcej...

III Konkurs Wiedzy Logistycznej o Puchar Prezesa JAS-FBG S.A.

20 kwietnia 2018 roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących im....


Czytaj więcej...

Wyjazd na mecz Polska - Korea Południowa

W marcu uczniowie naszej szkoły oraz Szkoły Podstawowej nr...


Czytaj więcej...

VIII Pielgrzymka Szkół im. Jana Pawła II

Dnia 26 kwietnia 2018 r. przedstawiciele naszej szkoły wzięli...


Czytaj więcej...

Pielgrzymka klas maturalnych…

Dnia 23 kwietnia 2018 r. odbyła się pielgrzymka klas...


Czytaj więcej...

XIX i XX akcja krwiodawstwa – czyli kosmiczny wynik oraz jubileusz!

W roku szkolnym odbyły się dwie historyczne akcje krwiodawstwa....


Czytaj więcej...

Wielki sukces Weroniki Rajwy!

Piątek, 13 kwietnia był szczęśliwym dniem dla Weroniki Rajwy,...


Czytaj więcej...

Z angielskim za pan brat - jeden z pomysłów na wolontariat w naszej szkole

Jest to projekt, który realizujemy wspólnie ze Szkołą Podstawową...


Czytaj więcej...

Co słychać w projekcie „Kariera i Kompetencje”? Warto przeczytać

W związku z projektem:„Kariera i Kompetencje – zwiększenie dopasowania...


Czytaj więcej...

Nowoczesna pracownia logistyczna w naszej szkole!

W ramach projektu „Kariera i Kompetencje - zwiększenie dopasowania...


Czytaj więcej...

Ogromny sukces naszych górników

15 marca br. uczniowie klasy IVAT Paweł MAŁEK i...


Czytaj więcej...
123456789101112131415

Podręczniki 2018/2019

Facebook

Samorząd Uczniowski

Z książką w plenerze

W piątek 8 czerwca 2018 r. uczniowie klas 1A, 1B, 1AL i 3AL wraz z opiekunami wzięli udział w ogólnopolskiej akcja „Jak nie czytam, jak czytam”, która odbywała się w tym roku po raz trzeci. Pierwsze tego typu wydarzenie miało miejsce 10 czerwca 2016 r. brali w nim udział głównie uczniowie szkół, uczestniczyło w nim wówczas 432 608 uczniów.

Co roku liczba uczestników wzrasta. Organizatorem przedsięwzięcia jest czasopismo: „Biblioteka w Szkole”. Celem akcji jest promocja czytelnictwa, pokazanie, że czytanie jest nie tylko pożyteczne, ale i przyjemne. My postanowiliśmy wykorzystać zasoby naszej biblioteki i poczytać na świeżym powietrzu na boiskach szkolnych. Z racji zbliżających się wakacji z pewnością będziecie mieli więcej wolnego czasu, który można spędzić z ciekawą książką. Do czego zachęcamy! Może uda się zmienić niechlubną tendencję i Polacy znów odkryją smak czytania, tak jak niedawno odkryli na nowo przyjemność z rodzinnego odpoczywania i wspólnych wyjazdów.

Miejmy nadzieję, że czytanie wejdzie nam w krew i stanie się popularną formą spędzania wolnego czasu. A może prześcigniemy w czytaniu naszych południowych sąsiadów Czechów, którzy jak pokazują statystyki - czytają najwięcej w Europie?

 

Strefa Video

Film o szkole 2018

Dzień Otwarty ZSO 2018

Nasze praktyki w JBG-2

Dziennik elektroniczny

Konkurs fotograficzny

Stypendyści Premiera

Wymiana Erasmus+

Kariera i kompetencje

Biblioteka szkolna

Sukcesy uczniów

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II

 

ul. J. Pukowca 5

 

43-251 Pawłowice

tel. +48 324-722-149

faks +48 324-722-149

e-mail: zso(at)pawlowice.edu.pl

Administratorem Danych Osobowych (Administratorem) jest Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Pawłowicach ul. Pukowca 5, 43-251 Pawłowice tel. 324722149 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - więcej...

Lokalizacja