Międzynarodowa wymiana młodzieży

W dniach 16-23 czerwca dziewięcioro uczniów ZSO brało udział...


Czytaj więcej...

VIII edycja konkursu MATNIA za nami…

„- Jaka jest wysokość katedry w Lincoln? - zapytał...


Czytaj więcej...

Obóz klas mundurowych w Żywcu Moszczanicy 9-11 maja 2018

Są ludzie, którzy nie cierpią nudy i uwielbiają wysiłek...


Czytaj więcej...

III Konkurs Wiedzy Logistycznej o Puchar Prezesa JAS-FBG S.A.

20 kwietnia 2018 roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących im....


Czytaj więcej...

Wyjazd na mecz Polska - Korea Południowa

W marcu uczniowie naszej szkoły oraz Szkoły Podstawowej nr...


Czytaj więcej...

VIII Pielgrzymka Szkół im. Jana Pawła II

Dnia 26 kwietnia 2018 r. przedstawiciele naszej szkoły wzięli...


Czytaj więcej...

Pielgrzymka klas maturalnych…

Dnia 23 kwietnia 2018 r. odbyła się pielgrzymka klas...


Czytaj więcej...

XIX i XX akcja krwiodawstwa – czyli kosmiczny wynik oraz jubileusz!

W roku szkolnym odbyły się dwie historyczne akcje krwiodawstwa....


Czytaj więcej...

Wielki sukces Weroniki Rajwy!

Piątek, 13 kwietnia był szczęśliwym dniem dla Weroniki Rajwy,...


Czytaj więcej...

Z angielskim za pan brat - jeden z pomysłów na wolontariat w naszej szkole

Jest to projekt, który realizujemy wspólnie ze Szkołą Podstawową...


Czytaj więcej...

Co słychać w projekcie „Kariera i Kompetencje”? Warto przeczytać

W związku z projektem:„Kariera i Kompetencje – zwiększenie dopasowania...


Czytaj więcej...

Nowoczesna pracownia logistyczna w naszej szkole!

W ramach projektu „Kariera i Kompetencje - zwiększenie dopasowania...


Czytaj więcej...

Ogromny sukces naszych górników

15 marca br. uczniowie klasy IVAT Paweł MAŁEK i...


Czytaj więcej...
123456789101112131415

Podręczniki 2018/2019

Facebook

Samorząd Uczniowski

Bank Spółdzielczy w Pawłowicach dobrym gospodarzem i sponsorem

Początki Banku Spółdzielczego w Pawłowicach sięgają roku 1907. W tym roku powstała w Pawłowicach Kasa Reiffeisena. Wybuch drugiej wojny światowej praktycznie spowodował zawieszenie działalności Kasy. Jej reaktywowanie nastąpiło po II wojnie światowej. Spółdzielnię pod nazwą Kasa Stefczyka zarejestrowano 7 listopada 1946 w Sądzie Powiatowym w Katowicach.

Obecnie Bank Spółdzielczy w Pawłowicach z powodzeniem konkuruje z innymi bankami na lokalnym rynku usług bankowych. Co roku osiąga znaczące zyski a dzięki spełnieniu ustawowych wymagań w zakresie funduszy własnych może prowadzić działalność na terenie całego województwa Śląskiego. Lokalnej społeczności świadczy cały zakres usług bankowych na najwyższym poziomie. Pracą Banku kieruje Prezes Pani Monika Harazin a funkcję Przewodniczącego Rady Nadzorczej sprawuje Pan Paweł Spyra. Usługi bankowe są również świadczone w trzech punktach kasowych, które znajdują się w: Pielgrzymowicach, Studzionce i w dzielnicy Pawłowic Pawłowice Osiedle.

Jako lokalny Lider przedsiębiorczości, Bank wspiera lokalną społeczność, prowadząc na jej dobro działalność: społeczną, oświatowo-wychowawcza i kulturalną. W ramach wyżej wymienionej działalności dofinansował organizację i przebieg: X Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej i II Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej, których laureatką i dwukrotną finalistką jest uczennica Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Pawłowicach Weronika Rajwa. Z laureatką i Jej opiekunem, celem złożenia gratulacji, Zarząd Banku spotkał się w dniu 18 kwietnia 2018 roku. Weronika Rajwa i Jej opiekun otrzymali okolicznościowe upominki. Składamy serdeczne podziękowania.

Strefa Video

Film o szkole 2018

Dzień Otwarty ZSO 2018

Nasze praktyki w JBG-2

Dziennik elektroniczny

Konkurs fotograficzny

Stypendyści Premiera

Wymiana Erasmus+

Kariera i kompetencje

Biblioteka szkolna

Sukcesy uczniów

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II

 

ul. J. Pukowca 5

 

43-251 Pawłowice

tel. +48 324-722-149

faks +48 324-722-149

e-mail: zso(at)pawlowice.edu.pl

Administratorem Danych Osobowych (Administratorem) jest Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Pawłowicach ul. Pukowca 5, 43-251 Pawłowice tel. 324722149 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - więcej...

Lokalizacja